INTER-PLAST
Z. Bodziachowska-Kluza Spółka Jawna
Golden Laser na Targach Maktek 2023

Golden Laser na Targach Maktek 2023

W tym miesiącu mamy przyjemność uczestniczyć w targach Maktek Fair 2023 z naszym lokalnym agentem w Konya w Turcji. Jest to wspaniały pokaz maszyn do obróbki blachy, maszyn do gięcia, zginania, prostowania i spłaszczania, nożyc, zaginarek do blachy, kompresorów oraz wielu produktów i usług przemysłowych.

Chcielibyśmy zaprezentować naszą nową maszynę do cięcia laserem rurowym 3D oraz maszynę do cięcia laserowego blachy o dużej mocy z wymianą mocy z ręczną spawarką laserową 3 w 1 na rynek turecki.

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Golden Laser może pochwalić się kilkoma kluczowymi cechami, które odróżniają ją od konwencjonalnych maszyn do cięcia:

Wysoka wydajność: Możliwość szybkiego cięcia maszyny umożliwia wydajne procesy produkcyjne, skracając czas produkcji i zwiększając produktywność. Duże prędkości przebijania i cięcia znacznie zwiększają ogólną wydajność operacyjną.

Wszechstronność: Dzięki swojej wszechstronności maszyna do cięcia laserem światłowodowym Golden Laser może obsługiwać szeroką gamę materiałów i grubości, dzięki czemu nadaje się do różnorodnych zastosowań w różnych branżach, takich jak motoryzacja, lotnictwo, elektronika i nie tylko.

Łatwość obsługi: Zaprojektowane z myślą o przyjazności dla użytkownika, urządzenie to posiada intuicyjny interfejs i oprogramowanie, które upraszcza obsługę i programowanie. Zautomatyzowane funkcje i precyzyjne mechanizmy kontrolne usprawniają pracę i minimalizują błędy ludzkie.

Zalety

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Golden Laser ma kilka zalet, które czynią ją preferowanym wyborem do precyzyjnego cięcia:

Oszczędność: Optymalizując zużycie materiałów i zmniejszając ilość odpadów, maszyna ta pomaga firmom oszczędzać koszty w dłuższej perspektywie. Wysokie prędkości skrawania również przyczyniają się do poprawy wydajności i skrócenia czasu produkcji.

Najwyższa jakość: Zdolność maszyny do wykonywania precyzyjnych i czystych cięć zapewnia najwyższą jakość produktu końcowego. Jest to szczególnie istotne w branżach, w których najważniejsza jest precyzja, takich jak przemysł lotniczy i elektroniczny.

Elastyczność: Dzięki wszechstronności w obsłudze różnych materiałów i grubości, maszyna do cięcia laserem światłowodowym Golden Laser zapewnia firmom elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się wymagań rynku i poszerzaniu oferty produktów.

Funkcje bezpieczeństwa: Wyposażona w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak obudowy ochronne i czujniki, maszyna stawia na bezpieczeństwo operatora podczas pracy. To nie tylko chroni personel, ale także minimalizuje ryzyko uszkodzenia samej maszyny.

Potencjalne aplikacje

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Golden Laser znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu:

Motoryzacja: Umożliwia precyzyjne cięcie części samochodowych, w tym paneli nadwozia, elementów podwozia i wyposażenia wnętrza.

Przemysł lotniczy: Możliwość cięcia z dużą prędkością maszyny sprawia, że idealnie nadaje się ona do zastosowań w przemyśle lotniczym, takich jak wycinanie skomplikowanych kształtów w elementach samolotów i częściach silników.

Elektronika: Ułatwia produkcję precyzyjnych komponentów elektronicznych, w tym płytek drukowanych, złączy i obudów.

Produkcja metalu: Maszyna doskonale sprawdza się w procesach produkcji metalu, umożliwiając tworzenie skomplikowanych projektów i precyzyjne cięcie blach na elementy architektoniczne, oznakowanie i nie tylko.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą maszyną do cięcia laserem światłowodowym, zapraszamy do swobodnego kontaktu.

Nowości


Automatyczny System Załadunku - wycinarki laserowe

2024-04-18 06:52:11

Automatyczny System Załadunku - wycinarki laserowe

W dynamicznym świecie biznesu, innowacyjne technologie, takie jak automatyczne systemy załadunkowe, rewolucjonizują procesy produkcyjne. Z wielką...

Nowości w ofercie Inter-Plast - 11 Robotów Kuka

2024-04-09 10:16:03

Nowości w ofercie Inter-Plast - 11 Robotów Kuka

W dzisiejszym dynamicznym świecie przemysłowym, automatyzacja procesów staje się kluczowym elementem zapewniającym efektywność i konkurencyjność produkcji....

Targi Stom Tool - Przemysłowa Wiosna

2024-04-05 09:28:16

Targi Stom Tool - Przemysłowa Wiosna

Targi przemysłowe STOM-TOOL - to tam od lat prezentowane są najnowsze osiągnięcia w dziedzinie obróbki metali,...