INTER-PLAST
Z. Bodziachowska-Kluza Spółka Jawna
Targi Stom Tool - Przemysłowa Wiosna

Targi Stom Tool - Przemysłowa Wiosna

Targi przemysłowe STOM-TOOL - to tam od lat prezentowane są najnowsze osiągnięcia w dziedzinie obróbki metali, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz zaawansowane maszyny. Dla naszej firmy udział w tych targach ma szczególne znaczenie, to nie tylko okazja do prezentacji najnowszych osiągnięć, ale także do nawiązania kontaktów biznesowych oraz śledzenia trendów w branży. W tegorocznej edycji, Inter-Plast prezentował najnowszą maszynę firmy Golden Fiber Laser - Wycinarkę laserową do rur i profili P2060A-3D. Ta zaawansowana maszyna oferuje szereg innowacyjnych funkcji, które zwiększają efektywność produkcji i precyzję cięcia. Jednak to, co naprawdę wyróżniło tę maszynę spośród konkurencji, to jej Głowica 3D, umożliwiająca cięcie w różnych płaszczyznach i kątach. To nowoczesne podejście do produkcji, które definiuje nowe standardy w branży metalowej i technologicznej.

Targi są niezwykle istotnym wydarzeniem dla branży metalowej oraz dla przedsiębiorstw działających w sektorze technologii przemysłowej. Wśród tych prestiżowych wydarzeń wyróżniają się organizowane w Kielcach Targi STOM-TOOL. Od lat stanowią one platformę prezentacji najnowszych osiągnięć w zakresie obróbki metali oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Targi STOM-TOOL to nie tylko miejsce, gdzie przedsiębiorcy prezentują swoje produkty, ale również świetna okazja do wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych oraz śledzenia najnowszych trendów w przemyśle metalowym. Targi te przyciągają uwagę zarówno krajowych jak i zagranicznych uczestników, co sprawia, że stają się niezwykle inspirującym i pełnym potencjału wydarzeniem dla wszystkich zainteresowanych rozwojem przemysłu metalowego.

Historia tych targów sięga kilkudziesięciu lat wstecz, a ich rozwój szedł w parze z rozwojem przemysłu metalowego w Polsce. Początkowo skromne wydarzenie ewoluowało w imponującą platformę prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych, będąc zarówno miejscem spotkań przedstawicieli różnych firm, jak i źródłem inspiracji dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań w produkcji.

Dzięki targom przemysłowym STOM-TOOL polscy przedsiębiorcy mają możliwość nie tylko zaprezentowania swoich produktów, ale także zdobycia wiedzy na temat najnowszych trendów w przemyśle metalowym, poszukiwania potencjalnych partnerów biznesowych oraz nawiązywania relacji z zagranicznymi firmami. Jest to także doskonała okazja dla międzynarodowych uczestników do zapoznania się z polskimi innowacjami i ofertą technologiczną.

 

Inter-Plast na targach STOM-TOOL

Dla naszej firmy udział w targach STOM-TOOL ma szczególne znaczenie. Jako lider w dziedzinie technologii laserowej, ciągle dążymy do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, które mogą zmienić sposób, w jaki funkcjonuje przemysł .
Targi te dają nam możliwość zaprezentowania najnowszych osiągnięć, spotkania się z klientami i partnerami oraz zdobycia wiedzy o najnowszych trendach i potrzebach rynku. To także okazja do podkreślenia naszej pozycji jako zaufanego dostawcy wysokiej jakości rozwiązań technologicznych.

W tym roku nasza firma miała zaszczyt zaprezentować najnowszą maszynę firmę Golden Fiber Laser. Jest to owoc wielomiesięcznych badań i prac rozwojowych, które miały na celu stworzenie maszyny, która nie tylko spełni, ale również przewyższy oczekiwania naszych klientów.

Prezentowaną maszyną była Wycinarka laserowa do rur i profili GOLDEN FIBER P2060A-3D

Maszyna

Ta zaawansowana maszyna oferuje:

  • Uniwersalny uchwyt, który dopasowuje się do różnych kształtów i średnic rur od 20 do 200 mm, zwiększając efektywność produkcji.
  • Zaawansowany system kontrolera CNC zapewniający wysoką dokładność i prędkość cięcia, wraz z łatwym w obsłudze interfejsem 3D.
  • Wysokoobrotowy silnik osiągający 150 obr/min, gwarantujący precyzję cięcia.
  • System bezpyłowy z podwójnym układem odsysania pyłu dla optymalnych warunków pracy.
  • Gotowy system zbierania rur z zapewnieniem stabilnego podparcia podczas cięcia.

Zwiedzający stoisko

Maszyna wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród uczestników. Odwiedzający byli pod wrażeniem jej możliwości oraz wydajności. Szczególnie dużą uwagę przykuwała bardzo wysoka precyzja cięcia oraz duże możliwości automatyzacji procesów. Liczba zainteresowanych klientów, którzy chcieli poznać bliżej naszą maszynę, znacząco przewyższyła nasze oczekiwania.

Maszyny Golden Fiber laser reprezentują nowoczesne podejście do produkcji, które nie tylko przewyższa oczekiwania, ale także ustala nowe standardy w branży. Jej udział na Targach Przemysłowych STOM-TOOL był znaczący dla naszej firmy, stanowiąc potwierdzenie jej wiodącej pozycji na rynku oraz zainteresowania ze strony potencjalnych klientów.

 

Zaawansowane rozwiązania - Głowica 3D

To co wyróżniało naszą maszynę spośród konkurencyjnych rozwiązań to nie tylko zaawansowane funkcje, takie jak uchwyt przystosowany do różnych kształtów i średnic rur, system kontrolera magistrali CNC oraz duży 19-calowy ekran, który ułatwia pracę i obsługę.

Kluczowym elementem maszyny do cięcia laserowego Golden Fiber Laser jest Głowica 3D. Umożliwia one cięcie w różnych płaszczyznach i kątach, co jest niezwykle przydatne przy obróbce metali o skomplikowanych kształtach. Dzięki temu użytkownicy maszyny Golden Fiber Laser mają większą swobodę w projektowaniu i realizacji swoich pomysłów, bez ograniczeń wynikających z tradycyjnych metod cięcia.

Głowica 3D wyposażona jest w zaawansowany system sensoryczny oraz oprogramowanie, które umożliwiają precyzyjne monitorowanie i kontrolowanie każdego etapu procesu cięcia. Dzięki temu maszyna może dostosować się do zmieniających się warunków oraz różnorodnych kształtów, materiałów, zapewniając doskonałe rezultaty bez względu na złożoność projektu.

Nowoczesne rozwiązanie w przemyśle

Nowoczesne technologie w kontekście przemysłu 4.0 stają się nieodłącznym elementem rozwoju procesów produkcyjnych na całym świecie. Zaawansowane technologie, takie jak maszyny do cięcia laserem, wprowadzają rewolucyjne zmiany w sposób w jaki wytwarzane są produkty i usługi. Dzięki analizie danych oraz wykorzystaniu systemów informatycznych, firmy mogą monitorować i optymalizować wydajność swoich linii produkcyjnych w czasie rzeczywistym.

Maszyny i urządzenie do cięcia laserem, oferowane przez Golden Fiber Laser są kluczowymi narzędziami w przemyśle, umożliwiając precyzyjne cięcie metali oraz zwiększając efektywność procesu produkcji. W połączeniu z zaawansowanymi systemami utrzymania ruchu, maszyny te pozwalają na ciągłą pracę bez zakłóceń, co przekłada się na minimalizację przestojów i maksymalizację wydajności.

Jednym z głównych celów stosowania nowoczesnych technologii w przemyśle jest zwiększenie efektywności produkcji oraz optymalizacja procesów. Rozwój technologii, zwłaszcza w obszarze maszyn do cięcia laserem, umożliwia firmom osiągnięcie wyższej jakości produktów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i skróceniu czasu produkcji. Dzięki temu, przedsiębiorstwa mogą pozostać konkurencyjne na rynku globalnym.

Podsumowanie udziału w targach przemysłowych STOM-TOOL

Udział w Targach Przemysłowych STOM-TOOL był dla naszej firmy nie tylko okazją do prezentacji najnowszych innowacji technologicznych, lecz także potwierdzeniem naszej pozycji jako lidera w dziedzinie technologii laserowej. Maszyna prezentująca cięcie laserowe fiber zyskała szerokie uznanie ze strony odwiedzających dzięki swoim zaawansowanym funkcjom, takim jak Głowica 3D, która umożliwia cięcie w różnych płaszczyznach i kątach, otwierając drzwi do nowych możliwości w produkcji metalowej.

Targi branżowe stały się nie tylko miejscem prezentacji, lecz także inspirującym forum do wymiany doświadczeń i nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych. Nasze zaangażowanie w nowości technologiczne oraz prezentację produktów pozwoliło nam wyróżnić się na tle konkurencji i ustalić nowe standardy w branży cięcia laserowego fiber.

Stoisko Inter-Plast

Nowości


Automatyczny System Załadunku - wycinarki laserowe

2024-04-18 06:52:11

Automatyczny System Załadunku - wycinarki laserowe

W dynamicznym świecie biznesu, innowacyjne technologie, takie jak automatyczne systemy załadunkowe, rewolucjonizują procesy produkcyjne. Z wielką...

Nowości w ofercie Inter-Plast - 11 Robotów Kuka

2024-04-09 10:16:03

Nowości w ofercie Inter-Plast - 11 Robotów Kuka

W dzisiejszym dynamicznym świecie przemysłowym, automatyzacja procesów staje się kluczowym elementem zapewniającym efektywność i konkurencyjność produkcji....

Kompleksowy Przewodnik po Wycinarkach Fiber Laser

2024-03-05 08:52:22

Kompleksowy Przewodnik po Wycinarkach Fiber Laser

Na przestrzeni ostatnich dekad, ewolucja technologiczna nieustannie przekształca każdy aspekt naszego życia i pracy, w tym...