INTER-PLAST
Z. Bodziachowska-Kluza Spółka Jawna
Wycinarka FIBER do rur dostępna od ręki w Częstochowie

Wycinarka FIBER do rur dostępna od ręki w Częstochowie

Odkryj nowe możliwości obróbki metalu w naszym showroomie w Częstochowie, gdzie prezentujemy innowacyjną wycinarkę laserową FIBER, specjalizującą się w cięciu rur. Ta zaawansowana maszyna, wyposażona w intuicyjny panel sterowania, łączy w sobie precyzję, szybkość i łatwość obsługi, stając się kluczowym narzędziem dla branży. Zapraszamy do osobistego doświadczenia, jak nasza wycinarka laserowa może zmienić Twoje podejście do obróbki metalu.

Witamy w świecie precyzji, innowacji i wydajności, gdzie technologia laserowa FIBER redefiniuje możliwości obróbki metalu. Jako dystrybutor wiodących na rynku wycinarek laserowych FIBER, jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować naszą flagową maszynę – Goldenfiberlaser P2060A-3D z głowicą ukosującą, teraz dostępną w naszym showroomie w Częstochowie.

Wycinarka laserowa GoldenFiberLaser P2060 - 3D

Wycinarka laserowa GoldenFiberLaser P2060 - 3D / i25-3D

Umów się na pokaz maszyny i wycięcie przykładowych detali:

Dział handlowy:

Łukasz Łyko

tel. 601 484 640

email: lukasz.l@inter-plast.pl

Zaawansowana Technologia dla Niezrównanej Jakości

Goldenfiberlaser P2060A-3D wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii laserowej, oferując niezrównaną precyzję i jakość cięcia. Lasery światłowodowe, będące sercem naszej maszyny, zapewniają doskonałą jakość wiązki i wydajność, umożliwiając cięcie materiałów o różnej grubości z niespotykaną precyzją. Od cienkich arkuszy po grube profile, stal nierdzewna czy delikatne metale – każdy materiał jest cięty z perfekcyjną dokładnością.

Maszyna Do Cięcia Rur i Profili – Sercem Twojej Produkcji

Goldenfiberlaser P2060A-3D jest nie tylko wycinarką; to kompleksowe rozwiązanie zaprojektowane do cięcia rur i profili. Dzięki zaawansowanej głowicy ukosującej, maszyna umożliwia wykonanie skomplikowanych cięć pod dowolnym kątem, otwierając nowe możliwości dla projektantów i inżynierów. Prowadnice liniowe zapewniają gładki i stabilny ruch głowicy, co jest kluczowym elementem w osiąganiu wysokiej jakości cięcia.

Dostępność od Ręki w Częstochowie

W naszym showroomie w Częstochowie, oprócz wycinarki laserowej FIBER Goldenfiberlaser P2060A-3D, mamy zaszczyt zaprezentować szeroką gamę nowości w dziedzinie robotyki spawalniczej. Nasze nowe roboty spawające, wykorzystujące najnowsze technologie, takie jak spawanie laserowe, spawanie w technologii MIG oraz TIG, są dostępne do oglądania i testowania. Te zaawansowane urządzenia reprezentują przyszłość w automatyzacji procesów spawalniczych, oferując nie tylko wydajność, ale i niezrównaną precyzję.

Dodatkowo, dla klientów szukających sprawdzonych rozwiązań w atrakcyjnych cenach, oferujemy ponad 60 używanych robotów od renomowanych producentów. Każdy z tych robotów został dokładnie sprawdzony i przygotowany do ponownego użycia, gwarantując wysoką jakość i niezawodność. Nasza oferta używanych robotów to doskonała okazja, aby zintegrować zaawansowane technologie np. spawalnicze z istniejącymi liniami produkcyjnymi bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów inwestycyjnych.

Zapraszamy do naszego showroomu, aby na własne oczy zobaczyć szeroki wachlarz możliwości, jakie oferuje nowoczesna robotyka spawalnicza. Nasz zespół ekspertów jest do Państwa dyspozycji, aby przedstawić możliwości każdego robota, doradzić w wyborze najlepszego rozwiązania oraz zaprezentować, jak nasze maszyny mogą wspierać i optymalizować procesy produkcyjne w Państwa przedsiębiorstwie.

Intuicyjna Obsługa i Kontrola

Korzystanie z wycinarki laserowej FIBER nigdy nie było łatwiejsze. Panel sterowania składający się z ekranu, myszy i klawiatury czyni obsługę maszyny intuicyjną, nawet dla mniej doświadczonych operatorów. Nasz panel sterowniczy umożliwia szybki dostęp do wszystkich funkcji maszyny, ułatwiając zarządzanie procesem cięcia i dopasowywanie parametrów do konkretnych potrzeb produkcji.

Zaawansowane Funkcje dla Precyzyjnego Cięcia

Nasza wycinarka laserowa FIBER laser wyposażona jest w zaawansowane źródła lasera, które gwarantują precyzyjne cięcie każdego materiału. Wykorzystanie laserów FIBER do rur i profili umożliwia osiągnięcie niezrównanej dokładności i jakości cięcia, co jest kluczowe w dzisiejszym przemyśle. Dzięki głowicy laserowej, która stanowi serce naszej technologii, możliwe jest wykonanie skomplikowanych wzorów i detali z niezwykłą precyzją. Wycinarka laserowa FIBER laser jest przeznaczona do tych, którzy nie akceptują kompromisów w zakresie jakości i wydajności.

Zapraszamy do Showroomu

Odkryj sam, jak wycinarka laserowa FIBER Goldenfiberlaser P2060A-3D może przemienić Twoje procesy produkcyjne. Zapraszamy do naszego showroomu w Częstochowie, gdzie możesz zobaczyć maszynę w akcji, porozmawiać z naszymi ekspertami i dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie oferuje ta rewolucyjna technologia. Podczas dni otwartych 27-28.02.2024, zaprezentujemy pełne możliwości maszyny, a także odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące jej działania i zastosowania.

Personalizacja Twojej Produkcji

W pełni rozumiemy, że każdy projekt produkcyjny jest unikalny, mający swoje specyficzne wymagania i wyzwania. Dlatego w naszym centrum w Częstochowie kładziemy nacisk na personalizację oferty, aby idealnie dopasować nasze technologie do potrzeb każdego klienta. Nasza flagowa wycinarka laserowa FIBER Goldenfiberlaser P2060A-3D, wyposażona w zaawansowaną głowicę ukosującą, stanowi tylko początek możliwości dostosowania.

Zachęcamy naszych klientów do przesyłania rysunków technicznych przed planowaną wizytą w naszym showroomie. Ta proaktywna współpraca pozwala nam przygotować maszynę do demonstracji jej możliwości na konkretnych przykładach, pokazując, jak precyzyjne cięcie może być dostosowane do specyfikacji Twojego projektu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dokonać delikatnych cięć w cienkich materiałach, czy też pracować z grubymi profilami, nasze rozwiązania są zaprojektowane, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Dodatkowo, nasz zespół ekspertów jest dostępny, aby doradzić w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych, wykorzystując nasze zaawansowane roboty spawające oraz wycinarki. Od spawania laserowego, przez technologię MIG i TIG, aż po precyzyjne cięcie różnorodnych materiałów – oferujemy kompleksowe wsparcie w doborze odpowiednich urządzeń i technologii. Nasze zaangażowanie w dostarczanie personalizowanych rozwiązań ma na celu nie tylko zwiększenie efektywności i redukcję kosztów produkcji, ale również podniesienie ogólnej jakości gotowych produktów.

Skontaktuj Się z Nami

Nie przegap okazji, aby przekształcić swoje procesy produkcyjne dzięki najnowszej technologii laserowej FIBER. Odwiedź naszą zakładkę kontakt, aby umówić się na pokaz możliwości wycinarki laserowej Goldenfiberlaser P2060A-3D. Nasz zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy.

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz korzystają z niezrównanych możliwości cięcia, jakie oferuje wycinarka laserowa FIBER. Zapraszamy do Częstochowy, aby na własne oczy przekonać się, jak nasze rozwiązania mogą wspierać rozwój Twojego biznesu.

Nowości


Automatyczny System Załadunku - wycinarki laserowe

2024-04-18 06:52:11

Automatyczny System Załadunku - wycinarki laserowe

W dynamicznym świecie biznesu, innowacyjne technologie, takie jak automatyczne systemy załadunkowe, rewolucjonizują procesy produkcyjne. Z wielką...

Nowości w ofercie Inter-Plast - 11 Robotów Kuka

2024-04-09 10:16:03

Nowości w ofercie Inter-Plast - 11 Robotów Kuka

W dzisiejszym dynamicznym świecie przemysłowym, automatyzacja procesów staje się kluczowym elementem zapewniającym efektywność i konkurencyjność produkcji....

Targi Stom Tool - Przemysłowa Wiosna

2024-04-05 09:28:16

Targi Stom Tool - Przemysłowa Wiosna

Targi przemysłowe STOM-TOOL - to tam od lat prezentowane są najnowsze osiągnięcia w dziedzinie obróbki metali,...